Mikroelementinė trąša ATLANTE
  • Mikroelementinė trąša ATLANTE
  • Mikroelementinė trąša ATLANTE
  • Mikroelementinė trąša ATLANTE
  • Mikroelementinė trąša ATLANTE
  • Mikroelementinė trąša ATLANTE

Mikroelementinė traša ATLANTE

Speciali trąša žydėjimui ir vaisių mezgimui skatinti. Su Atlante - greitesnis nokimas ir brendimas, puikios vaisių, uogų, daržovių maistinės ir skoninės savybės. 30 ml.

4.104-453.01
3,47 EUR
Kiekis
Išparduota!

Galima pristatymo data: Ketvirtadienis 28 Rugsėjis
Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Skystos trąšos, kurias greitai absorbuoja šaknys, lapai ir medžių žievė, vyksta kompleksinė asimiliacija, skatinama Ca, B, Zn, Mo, K absorbcija ir prevencija nuo grybinių ligų. L-α-prolinas yra nepakeičiama amino rūgštis, dalyvaujanti kolageno sintezėje, kuri augaluose skatina šakniaplaukių susidarymą, todėl augalai lengviau atsigauna sausrų metu, skatina chlorofilo susidarymą augaluose, todėl fotosintezė būna efektyvesnė; augalai lengviau pakelia nepalankias sąlygas ir būna produktyvesni. Prolinas dalyvauja perduodant tarpląstelinę informaciją. Varis dalyvauja angliavandenių ir baltymų apykaitoje, dėl to suaktyvėja baltymų, angliavandenių ir riebalų sintezė. Jis didina augalų atsparumą grybelinėms ir bakterinėms ligoms. Kada trūksta vario pastebimi varpų ir žiedynų vystymosi apsigimimai. Jautrius vario trūkumui augalai: pašarines žolės, javai, bulvės. Vaismedžių jauni ūgliai apmiršta, lapuose pasireiškia lapalakščio krašto chlorozė ir nekrozė, vėluoja augalo perėjimas iš vegetatyvinio vystymosi į generatyvinį, žydėjimas ir vaisių mezgimas, krenta lapai. Fosfonatai - veiksmingi prieš ligas, kurias sukelia Oomicetes grybai (pelėsiai, Phytium, Phytophthora). Fosforas yra fotosintezei ir medžiagų bei energijos apykaitai svarbus biogenas, įeinantis į ląstelių membranų fosfolipidų sudėtį. Trūkstant fosforo augalai nustoja augę, jų ūgliai plonėja ir trumpėja, šoniniai pumpurai apmiršta ir visai neišsprogsta, lapų galai parausta, paruduoja, vaisiai bręsta lėtai, pakinta jų forma. Fosforas yra labai svarbus augalų vegetacijai, tai augimą reguliuojantis elementas. Pavasarį pumpuruose padidėjęs fosforo kiekis skatina gyvybinius procesus.

Ypač daug P reikia varpiniams augalams - apie 64-70 kg/ha per metus. Žinoma, kad daugelis augalų ankstyvose augimo tarpsniuose ir aktyvaus vaisių brandinimo periodu kenčia nuo taip vadinamo "slapto alkio" fosforui. Svarbiausiais augimo etapais, vieną du kartus patręšus trąšomis su fosfitais, gaunami ženklūs rezultatai. Atlante veiksmingas, aktyvus ir koncentruotas fosforo ir kalio šaltinis, kuris užtikrina: geresnį žydėjimą, užsimezgimą žydėjimo laikotarpiu; didesnį vaisiaus svorį ir dydį sunokimo laikotarpiu; geresnius kokybinius parametrus; geresnį išsilaikymą nuėmus derlių; atsparumą prieš ligas, kurias sukelia Oomicetes grybai. Kalio fosfitai paprastai yra suderinami su daugeliu mitybinių medžiagų ir/ar pesticidų. Tokiu būdu jie pagerina tręšimo efektyvumą ir sumažina purškimo sąnaudas. Sustiprina natūralią augalo gynybinę galią ir padidinti atsparumą aplinkos stresui. Atlante - nors ir NĖRA fungicidas, padės skatinti sveiko augalo vešėjimą nepalankiomis (tam tikroms augalų ligoms) sąlygomis. Šioje trąšoje esančios maisto medžiagos turi teigiamą poveikį vaisių brendimui, padidina jų dydį ir svorį, gerina mechaninį atsparumą, kietumą, gerina spalvą ir kvapą bei padidina cukraus kiekį, skatina augaluose natūralų atsparumą aplinkos stresui ir sužadina fitoaleksinų sintezę bei padidina augalo atsparumą nuo galimų grybelių ir bakterijų poveikio. Atlante patartina naudoti pavasarį, rudenį ar bet kuriuo kitu laiku, kai to reikia dėl oro ar žemės ūkio sąlygų (po stipraus lietaus, per didelės drėgmės, didelis mitybinių medžiagų poreikis ir t.t.).

Sudėtis:
Laisvosios amino rūgštys (Prolinas)..... 2% 
Varis (Cu)...................................... 0,5% 
Fosforo pentoksidas (P2O5).............. 30% vandenyje tirpaus 
Kalio oksidas (K2O).......................... 20% vandenyje tirpaus

Rekomendacija: augalai tręšiami papildomai vegetacijos pradžioje ir pabaigoje. 
Tinka tręšti visus augalus. Atlante tręšti antroje vegetacijos pusėje kas dvi savaites.

Purškiant per lapus - 6 ml/2 l vandens; 30ml/10 l vandens.

Laistant - 6 ml/2 l vandens; 30ml/10 l vandens.


Gaminio suderinamumas: NEGALIMA maišyti su šarminiais gaminiais, mineralinėmis alyvomis ar produktais, kurių pagrindas yra varis. NENAUDOTI trąšų pirmosiomis 15 dienų po to, kai buvo panaudotas produktas, kuriame yra vario. Prieš maišant patartina išbandyti nedideliame kiekyje.  

Nutritechsystem Baltic
4.104-453.01

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Mikroelementinė traša ATLANTE

Speciali trąša žydėjimui ir vaisių mezgimui skatinti. Su Atlante - greitesnis nokimas ir brendimas, puikios vaisių, uogų, daržovių maistinės ir skoninės savybės. 30 ml.

Palikite savo atsiliepimą