Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D
  • Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D
  • Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D
  • Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D

Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D

Vyno šaldytuvas dviejų zonų

2.305-687.01
758,67 EUR
Kiekis
Sandėlyje neturime

Galima pristatymo data: Penktadienis 24 Liepa
Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Vyno šaldytuvas Caso WineMaster 38 yra gerai žinomo gamintojo Caso Germany gaminys, kuriame galime saugoti įvairių tipų vynus. Su šiuo vyno šaldytuvu kiekvienas vyno mylėtojas lengvai parinks savo vynams tinkamą temperatūrą, tinkančią vyno saugojimui.

Šis vyno šaldytuvas talpina iki 38 vyno butelių, tiek raudono, tiek balto tipo vynus, apsaugant vyno kokybę nuo išorinių poveikių. Šis modelis yra vienas tarp geriausiai perkamų produktų iš Caso namų serijos.

Caso WineMaster 38 yra dviejų temperatūros zonų, kurios reguliuojamos individualiai, tam, kad vienu metu galėtumėte sandėliuoti, tiek raudoną, tiek baltą vynus. Temperatūrą galima nustatyti elektroniniu būdu tarp 5-22 C laipsnių temperatūros, pasirenkant optimalią, tinkančią vyno brandinimui. Ši galimybė leidžia nusipirkti šviežius vynus tiesiai iš vyno gamintojo ir namuose subrandinti.

Caso firmos vyno šaldytuvai yra su integruotu tiesioginiu atšaldymu viršutinėje temperatūros zonoje.  Dėl šios priežasties, vyno buteliai šaldytuve atšaldomi tiesiogiai be temperatūros praradimo. Taupant elektros energiją, vynas tinkamą temperatūrą pasiekia per maksimaliai trumpą laiką.

Techninės savybės

Šis vyno šaldytuvas yra ypatingai taupantis elektros sąnaudas, priskiriamas prie A klasės energijos taupymo sąnaudų. Paskaičiuota, kad per metus sunaudoja apie 120 kWh elektros sąnaudų.

Kiekvienoje temperatūros zonoje yra integruotas oro ventiliatorius, kuris pasirūpina, kad vyno temperatūra visoje erdvėje būtų vienoda, užkertant kelią temperatūros svyravimams.

Vyno šaldytuvos durys su trigubu stiklo paketu iš grūdinto stiklo. Tam, kad vynas būtų apsaugotas nuo ultravioletinių saulės spindulių, ant stiklo yra uždėtas UV-spindulių filtras.

Kopresorius yra sumontuotas ant ypatingų vibrokojų, kurios užtikrina, kad vynas neturės jokios vibracijos. Tai yra labai svarbu, nes vibracija gali pakenkti vynui, per ilgą laiką prarasti savo skonio sabybes. Vibraciją vyno butelyje taip pat gali sukelti durų darinėjimas, kad to išvengti yra ant durų yra sumontuoti specialūs amortizatoriai.

Tam, kad neatidarius durų, būtų galima kontroliuoti vyno temperatūrą, ekranas yra pridėtas prie kiekvienos temperatūros zonos. Temperatūros rodmuo pateikiamas LED ekrane, mėlynos spalvos, kad galėtumėte matyti temperatūrą bet kokiame apšvietime.

Jei norite daugiau apšvietimo šaldytuve, galite įjungti vidinį apšvietimą, kuris neprivalo būti pastoviai naudojamas, nes apšvietimas naudoja papildomas elektros sąnaudas.

WineMaster 38 dizainas

Šis vyno šaldytuvas gali nustebinti ne tik techniniais, bet ir optiniai parametrai. Produkto išmatavimai 58x40x106 cm gali būti integruoti kiekvienoje gyvenamojo ploto vietoje.

Elegantiškas nerūdijančio plieno priekis su ergonomiška rankena suteikia patrauklų vaizdą, o vyno buteliai atrodo maloniai. Išimamos medinės lentynėlės suprojektuotos taip, kad buteliai gulėtų saugiai ir tuo pat metu nepriekaišktingai atrodytų.

Jei šio vyno šaldytuvo neužtenka ar jis per didelis, jokio problemų. Panašių modelių vyno šaldytuvų yra skirtingų dydžių nuo 24 iki 180 butelių.

Rekomenduojama vyno gėrimo temperatūra

  • 18 – 19 C laipsnių brandžiam raudonam vynui (Bordeaux Grand Cru, Barolo, senam Spätburgunder)
  • 16 – 17 C laipsnių išlaikytam raudonam vynui (Chianti, Blaufränkisch, Zweigelt)
  • 14 – 15 C laipsnių jaunas raudonam vynui (Beaujolais, Trollinger, Blauer Portugieser)
  • 12 – 13 C laipsnių sunkiam baltam vynui ( Eisweine, alte Champagner, Barrique-Weine)
  • 10 – 11 C laipsnių išlaikytam baltam ar rožiniui vynui ( Chardonnay, weiße Spätlese, Rosé)
  • 6 – 8 C laipsnių lengvam baltam vynui ( Riesling, Pinot Grigio, Prosecco)

winemaster-180-weinkuehlschrank

Vynas laikomas tinkamoje temperatūroje, gali išlaikyti savo brandą ir stiprumą.

2.305-687.01

Charakteristika

Plotis
40 cm
svoris
46 kg
Gylis
58 cm
Aukštis
102,5 cm
Kita info
Metinis elektros sąnaudų suvartojimas yra 139 kWh, A klasė
Talpa
38 buteliai (iki 310 mm)
Paskirtis:
vyno saugojimui
Pritaikymas:
2 zonų šaldytuvas
Galingumas:
60 Watt
Įtampa:
220-240V~ 50/60 Hz
Valdymas
Touch-Panel
Garantija
24 mėn.

Atsisiųsti

WineMaster Touch 38

Garantinis 4 kalbom

Atsisiųsti (298.19k)

WineMaster Touch 38 vartotojo

Vartotojo instrukcija 4 kalbom

Atsisiųsti (1.15M)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Vyno šaldytuvas CASO WineMaster Touch 38-2D

Vyno šaldytuvas dviejų zonų

Palikite savo atsiliepimą