Sausos vyno mielės X-treme F3 Erbslöh
  • Sausos vyno mielės X-treme F3 Erbslöh
  • Sausos vyno mielės X-treme F3 Erbslöh

Sausos vyno mielės X-treme F3 Erbslöh

Sausos vyno mielės baltam vynui su X-tremaliu aromato profiliu, pikantišku ir vaisiniu charakteriu. Tinka vynui iš problematinių sulčių.

3.202-552.06
1,36 EUR
Pakuotė
  • 6 g
  • 100 g
  • 500 g
Kiekis
Sandėlyje 42 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Oenoferm® X-treme nėra genetiškai modifikuotos hibridinės mielės. Atrinktos taikant jų pačių selekciją, pagal jų protoplasto sintezę iš dviejų skirtingų Saccharomyces cerevisiae kamienų.

Oenoferm® X-treme sujungia dviejų skirtingų mielių atmainų geriausias savybes:

1. Esant vėsioje temperatūroje pasižymi ypatingai didele fermentacijos galia, kurią suteikia bayanus kamienas.

2. Universalaus, vaisių-gėlių, pikantiško aromato profilio skatinimas.

Oenoferm® X-treme pasižymi mažu maistinių medžiagų poreikiu ir sudaro mažai SO2. Oenoferm® X-treme turi rūgštį stabilizuojančių savybių ir gali sulaikyti pieno rūgšties fermentaciją.

Preparatas leistinas pagal šiuo metu galiojančias Europos Sąjungos naudojimo taisykles ir reglamentus. Grynumas ir kokybė įrodyti specializuotose laboratorijose.

 

F3-Erbslöh mielių gamybos procesas - tinkamas fermentacijai

Vertingų ir patvirtintų Erbslöh Oenoferm® mielių kamienų pritaikymas, padidino

F3 mielių gamybos procesus. Mielių sklidimui palanki vitaminais ir mineralais praturtinta terpė. Taip pat ir stresinėse situacijose mielės geba atlikti fermentuotacijos procesą.

 

Pritaikymas

Oenoferm® X-Treme skiedžiamas su dešimt kartų didesniu drungno (37-42 ° C) vandens kiekiu ir vynuogių misos mišiniu, kurie atitinka santykį 1: 1. Oenoferm® X-Treme maišomas lėtai ir 20 min paliekamas brinkti. Tuomet mielių suspensija dedama į naudojamą talpyklą ir gerai išmaišoma. Temperatūrų skirtumas tarp paruoštų mielių ir fermentacijos misos, į kurią bus supiltos mielės, turėtų būti ne didesnis kaip 8 ° C. Priešingu atveju, galimas mielių ląstelių šokas, kas gali sutrikdyti jų veiklą.

Patartina naudoti biologinį mielių aktyvatorių ir maistinių medžiagų šaltinį VitaDrive® F3. Jo naudoti tokį patį kiekį, kaip ir mielių, laikyti apie 10 min. Fermentacijos procesui prasidėjus, rekomenduojama ir toliau kontroliuoti temperatūrą, siekiant palaikyti fermentacijos procesą aktyvų.

 

Prekės ir poveikis

Pavadinimas Oenoferm® X-treme buvo pasirinktas dėl to, kad šis hibridinis mielių preparatas rodo labai aukštą fermentacijos galią ir labai gerai veikia, žemoje temperatūroje.

"X-treme" aromato profilis: labai intensyvūs aromatai subtiliai išreiškia aštriai – gaivius kvapų tonus. Šie aromatai susiformuoja vėsioje fermentacijoje. Mielių pagalba gomuryje sukuriamas modernaus vyno skonis su smulkių mineralinių užuominų pojūčiu. Šviežių vaisių aromatų įvairovė intensyvinama "X-Treme" sukelto aštrumo dėka. Aromatai yra ilgai išliekantys gomuryje ir nosyje. Oenoferm® X-treme rekomenduojamas taikyti baltosioms Pinot šeimos (Pinot blanc , Pinot gris, Chardonnay) veislėms bei Riesling, Silvaner ir Sauvignon Blanc. Oenoferm® X-treme taip pat yra tinkamas gaminant klasikinius – vaisinius Welschriesling, Grüner Veltliner ir Muskateller vynus.

3.202-552.06
42 Prekės

Charakteristika

Sudėtyje:
iš dviejų skirtingų Saccharomyces cerevisiae kamienų
Rekomenduojamos rūšys:
Baltų vynuogių, vyšnių vynams
Pritaikymas:
yra tinkamas gaminant klasikinius – vaisinius vynus
Aromatas
sukuriamas modernaus vyno skonis su smulkių mineralinių užuominų pojūčiu
Dozavimas:
20-30 g/100 l
Įpakavimas:
500 g
fermentacijos potencialas:
pasižymi ypatingai didele fermentacijos galia
Rekomanduojama temperatūra:
10-17 °C
Alkoholio tolerancija:
iki 17%
Putų susidarymas:
žemas

Specifinė nuoroda

ean13
320255206

Atsisiųsti

Oenoferm X-treme F3

aprašymas Lietuvių kalba

Atsisiųsti (639.23k)

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Atsisiųsti (527.81k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Sausos vyno mielės X-treme F3 Erbslöh

Sausos vyno mielės baltam vynui su X-tremaliu aromato profiliu, pikantišku ir vaisiniu charakteriu. Tinka vynui iš problematinių sulčių.

Palikite savo atsiliepimą