Stabiverek (Hydrogum) Erbslöh
  • Stabiverek (Hydrogum) Erbslöh

Stabiverek (Hydrogum) Erbslöh

Apsaugo nuo sunkiųjų metalų ir kristalų nuosėdų. HydroGum naudojimas yra skirtas švaraus ir kokybiško vyno išgavimui, kuris išpilstomas tiesiai į butelius ar po paskutinės filtracijos.

3.202-587.10
1,79 EUR
Pakuotė
  • 100 g
  • 1000 l
  • 1 kg
  • 10 kg
  • 25 kg
Kiekis
Sandėlyje 9 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

HydroGum - tai skystas produktas, sukurtas iš yaptingos, pirmos klasės arabiko gumos. HydroGum yra bekvapis produktas, stabilizuotas SO2 ir citrinų rūgštimi.

Leistinas pagal šiuo metu galiojančius įstatymus ir reglamentus. Grynumas ir kokybė yra įrodyti specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

Apsaugo nuo sunkiųjų metalų ir kristalų nuosėdų. HydroGum naudojimas yra skirtas švaraus ir kokybiško vyno išgavimui, kuris išpilstomas tiesiai į butelius, po paskutinės filtracijos arba likus kelioms dienoms prieš išpilstant į butelius. HydroGum skirtas vynui pagerinti, kuriame yra didelis koloidinių medžiagų kiekis, bet tuo pačiu HydroGum naudojimas gali sukelti koloidinių medžiagų kiekio padidėjimą, kas gali apsunkinti filtracijos procesą, ypač, naudojant membraninius filtrus. Tačiau, taip pat priklauso nuo temperatūros, koloidinių medžiagų kiekio ar sandaros.

Prekės ir poveikis

Arabiko guma(E 414) yra natūralus produktas. Ji išgaunama iš džiovintų senegalo akacijos sulčių, kurios susidaro iš arabinozės, D-galaktozės, L-ramnozės ir D-gliukurono rūgšties, proporcija atitinka: 3:3:1:1. HydroGum pagamintas iš aukštos kokybės arabiko gumos, taikant specialų gamybos procesą. Dėl skystos konsistencijos, HydroGum yra daug pranašesnis už prieš tai buvusius problematiško naudojimo arabiko gumos miltelius. HydroGum veikia, kaip apsauginis koloidas prieš vario ir geležies sankaupas. HydroGum veikia tikslingai, siekiant išvengti kristalų nuosėdų, kas taip pat priklauso nuo per didelio vyno prisotinimo.

Teigiamas šalutinis HydroGum poveikis yra skonio sustiprėjimas, vynas įgyja sodrų charakterį. Raudonam ir rožiniam vynų, HydroGum taip pat suteikia spalvos stabilizavimo poveikį.

Dozavimas

Dozavimas priklauso nuo gaminio paskirties bei vyno rūšies ir, kaip taisyklė, svyruoja tarp 40 ir 100 ml / 100 l. Teisėtai priimtinas dozavimas yra 150 ml / 100 l.

3.202-587.10
9 Prekės

Charakteristika

Kita info
išgaunama iš džiovintų senegalo akacijos sulčių, kurios susidaro iš arabinozės, D-galaktozės, L-ramnozės ir D-gliukurono rūgšties, proporcija atitinka: 3:3:1:1
Paskirtis:
Apsaugo nuo sunkiųjų metalų ir kristalų nuosėdų
Sudėtyje:
pagamintas iš aukštos kokybės arabiko gumos (E 414)
Aromatas
bekvapis produktas
Dozavimas:
svyruoja tarp 40 ir 100 ml / 100l. Teisėtai priimtinas dozavimas yra 150 ml / 100 l

Specifinė nuoroda

ean13
320258710
upc
3-202-587-10

Atsisiųsti

HydroGum Erbslöh

HydroGum Erbslöh aprašymas lietuvių kalba

Atsisiųsti (455.79k)

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Atsisiųsti (527.81k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Stabiverek (Hydrogum) Erbslöh

Apsaugo nuo sunkiųjų metalų ir kristalų nuosėdų. HydroGum naudojimas yra skirtas švaraus ir kokybiško vyno išgavimui, kuris išpilstomas tiesiai į butelius ar po paskutinės filtracijos.

Palikite savo atsiliepimą