Granucol GE Erbsloh
  • Granucol GE Erbsloh

Granucol® GE Erbslöh

Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Nepageidaujamo kvapo ir skonio absorbcijai.

3.202-577.10
3,21 EUR
Pakuotė
  • 100 g
  • 1 kg
  • 5 kg
  • 10 kg
Kiekis
Sandėlyje 8 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Granucol® yra augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės. Granucol® preparatas paruoštas iš aktyvuotos anglies miltelių su atitinkamai kintančiu vidiniu paviršiumi, kas ir lemia specifinį adsorbcijos tūrį. Produktas pagamintas taip, kad garantuotų puikų atskirų granulių pasiskirstymą.

Produktas leistinas pagal šiuo metu galiojančius Europos Sąjungos įstatymus ir teisės aktus. Grynumas ir kokybė įrodyti specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

  • Granucol® GE - Nepageidaujamo kvapo ir skonio absorbcijai;

Granucol® GE naudojimas pašalina nepageidaujamo dažiklio selektyvią adsorbciją, patobulina skonį. Anglis svarbi absorbcijai užtikrinti, taip paspartinamas procesas, išsaugomos gėrimo gerosios medžiagos.

Naudojant Granucol® GE mažinimas nepageidaujamas skonis ar kvapas.  Granucol® veikia ne tik greitai, bet ir labai efektyviai. Paprastai, į gėrimą Granucol® GE dedamas kaip pirmasis komponentas, o veliau maišomas su kitais stabilizatoriais. Želetino ir silicolio naudojimas pagerina nusėdimo ir filtracijos procesus.

Dozavimas

Granucol® GE tiesiogiai dedamas į misos, vyno, sulčių ar kitus gėrimus, t.y. jo nereikia ištirpinti prieš naudojimą. Įdėjus, reikia keletą minučių intensyviai maišyti. Vėliau dar kartą išmaišyti 2 arba 3 kartus trumpais intervalais. Adsorbcija yra pilnai baigta per vieną dieną, o dažniausiai jau po kelių valandų. Aktyvuotos anglies dalelės po naudojimo turėtų būti iškart atskirtos. Turėtų būti atliekami bandymai, kad nustatyti, optimalią naudojimo dozę. Rekomenduojamas dozavimas yra orientacinės vertės:

 1. Vynuogių misos, saldaus vyno (nefermentuotos / iš dalies fermentuotos vynuogių sultys / būtina pasaldinti) ir vaisių sulčių apdorojimas:

a) Granucol® GE dozuojamas 10-40 g/100 l nežymiam skonio ir kvapo koregavimui, pavyzdžiui prastas, nusistovėjęs skonis / kvapas, nemalonus skonis, kurį sukelia raugas;

 b)Granucol® GE dozuojamas 20-60 g/100 l siekiant pašalinti sulfido kvapą ar nežymų žibalo skonį.

Didesnio kiekio Granucol® naudojimas gali turėti didesnės įtakos gėrimams, todėl gali prireikti intensyvesnio maišymo. Intensyviausias skonio koregavimas geriausiai taikomas misos etape (priklauso nuo skonio intensyvumo, naudojamos medžiagos santykis: 50-100 g / 100 l).

Remiantis EC reglamentu Nr. 606/2009 aktyvintosios anglies naudojimas leidžiamas mentalui, misai, ir jaunam baltųjų ir raudonųjų vynuogių vynui. Be to, aktyvuotos anglies naudojimas yra patvirtintas baltųjų vynuogių vynui. Apskritai, maksimali aktyvuota anglies dozė leidžiama 100 g /100 l (kg).

 2. Spirituotų gėrimų ir brendžių apdorojimas:

Granucol® GE siūlomas naudoti, siekiant patobulinti skonį ir kvapą. Dozavimas priklauso nuo sudedamųjų komponentų, tačiau dažniausia minimali dozė yra 50-100 g / 100 l.

3.202-577.10
8 Prekės

Charakteristika

Paskirtis:
Nepageidaujamo kvapo ir skonio absorbcijai
Sudėtyje:
augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės
Dozavimas:
Turėtų būti atliekami bandymai, kad nustatyti, optimalią naudojimo dozę
Įpakavimas:
1kg, 5 kg arba 10kg
Naudotinas kartu su:
Želatina ir Silicio Zolis

Specifinė nuoroda

ean13
320257710
upc
3-202-577-10

Atsisiųsti

Granucol® Erbslöh

Granucol® Erbslöh aprašymas lietuvių kalba

Atsisiųsti (481.47k)

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Atsisiųsti (527.81k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Granucol® GE Erbslöh

Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Nepageidaujamo kvapo ir skonio absorbcijai.

Palikite savo atsiliepimą