Granucol FA Erbsloh
  • Granucol FA Erbsloh

Granucol® FA Erbslöh

Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Taninų ir polifenolių kiekiui mažinti bei intensyviai spalvai naikinti.

3.202-578.01
15,31 EUR
Pakuotė
  • 1 kg
  • 10 kg
Kiekis
Sandėlyje neturime

Galima pristatymo data: Ketvirtadienis 23 Liepa
Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Granucol® yra augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės. Granucol® preparatas paruoštas iš aktyvuotos anglies miltelių su atitinkamai kintančiu vidiniu paviršiumi, kas ir lemia specifinį adsorbcijos tūrį. Produktas pagamintas taip, kad garantuotų puikų atskirų granulių pasiskirstymą.

Produktas leistinas pagal šiuo metu galiojančius Europos Sąjungos įstatymus ir teisės aktus. Grynumas ir kokybė įrodyti specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

Priklausoma nuo poreikio, Granucol® yra naudojami Taninų ir polifenolių kiekiui mažinti bei intensyviai spalvai naikinti.

Prekės ir poveikis

Granucol® naudojimas pašalina nepageidaujamo dažiklio selektyvią adsorbciją, patobulina skonį. Anglis svarbi absorbcijai užtikrinti, taip paspartinamas procesas, išsaugomos gėrimo gerosios medžiagos, mažinimas taninų ar dažančiųjų medžiagų kiekis. Granucol® veikia ne tik greitai, bet ir labai efektyviai. Paprastai, į gėrimą Granucol® dedamas kaip pirmasis komponentas, o veliau maišomas su kitais stabilizatoriais. Želetino ir silicio zolio naudojimas pagerina nusėdimo ir filtracijos procesus.

Dozavimas

Granucol® tiesiogiai dedamas į misos, vyno, sulčių ar kitus gėrimus, t.y. jo nereikia ištirpinti prieš naudojimą. Įdėjus, reikia keletą minučių intensyviai maišyti. Vėliau dar kartą išmaišyti 2 arba 3 kartus trumpais intervalais. Adsorbcija yra pilnai baigta per vieną dieną, o dažniausiai jau po kelių valandų. Aktyvuotos anglies dalelės po naudojimo turėtų būti iškart atskirtos. Turėtų būti atliekami bandymai, kad nustatyti, optimalią naudojimo dozę. Rekomenduojamas dozavimas yra orientacinės vertės:

1. Vynuogių misos, saldaus vyno (nefermentuotos / iš dalies fermentuotos vynuogių sultys / būtina pasaldinti) ir vaisių sulčių apdorojimas:

b) Granucol® FA dozuojamas 10-50 g / 100 l. Šalina skirtingo skaidrumo problemas ir veda prie gero skaidrumo išgavimo bei skonio sušvelninimo ypač tada, kai apdorojami intensyvia spalva pasižymintys gėrimai ar gėrimai su dideliu taninų kiekiu. Taninų kiekis yra atsargiai ir veiksmingai sumažinamas, o šis apdorojimas derinamas kartu su Granucol® FA ir Gerbinol® Super. Pirmiausia įdedama aktyvioji anglis, vėliau Gerbinol® Super, kuris laikomas maždaug 1-2 valandas.

Remiantis EC reglamentu Nr. 606/2009 aktyvintosios anglies naudojimas leidžiamas mentalui, misai, ir jaunam baltųjų ir raudonųjų vynuogių vynui. Be to, aktyvuotos anglies naudojimas yra patvirtintas baltųjų vynuogių vynui. Apskritai, maksimali aktyvuota anglies dozė leidžiama 100 g /100 l (kg).

2. Spirituotų gėrimų ir brendžių apdorojimas:

Reikiama dozė spalvos šalinimui prilygsta 50-100 g Granucol® FA/100 l. Procesas turi būti atliekamas, kai gėrimo stiprumo laipsnis yra didesnis nei 55%.

3.202-578.01

Charakteristika

Paskirtis:
Taninų ir polifenolių kiekiui mažinti bei intensyviai spalvai naikinti.
Sudėtyje:
augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės
Dozavimas:
Turėtų būti atliekami bandymai, kad nustatyti, optimalią naudojimo dozę
Įpakavimas:
1kg arba 10kg
Naudotinas kartu su:
Želatina ir Silicio Zolis

Specifinė nuoroda

ean13
320257801
upc
3-202-578-01

Atsisiųsti

Granucol® Erbslöh

Granucol® Erbslöh aprašymas lietuvių kalba

Atsisiųsti (481.47k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Granucol® FA Erbslöh

Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Taninų ir polifenolių kiekiui mažinti bei intensyviai spalvai naikinti.

Palikite savo atsiliepimą