Gerbinol Super Erbsloh
  • Gerbinol Super Erbsloh

Gerbinol® Super Erbslöh

Gerbinol® Super produktas yra sukurtas remiantis specialiais baltymais, tokiais kaip žuvų klijus, pieno baltymai, medžiagomis, kurios yra prijungtos prie selektyviai veikiančio adsorbcijos agento

3.202-575.02
10,51 EUR
Pakuotė
  • 100 g
  • 1 kg
Kiekis
Sandėlyje 2 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Nepaprastai efektyvus (jei tinkamai dozuojama), tuo pačiu atsargiai ir švelniai veikiantis produktas, skirtas taninų adsorbcijai. Gerbinol® Super produktas yra sukurtas remiantis specialiais baltymais, tokiais kaip žuvų klijus, pieno baltymai, medžiagomis, kurios yra prijungtos prie selektyviai veikiančio adsorbcijos agento.

Dėl gerai subalansuotos sudėties, gamybinio procese produktas neturi liekamojo poveikio vyne, t.y. Gerbinol® Super gali būti taikomas kaip "galutinis stabilizatorius" prieš butelio pripildymą.

Leistinas pagal, šiuo metu galiojančius, įstatymus ir teisės aktus. Grynumas ir kokybė įrodyti specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

Apsaugo nuo nepageidaujamo kvapo ir skonio (didelio polifenolių kiekio, aukšto oksidacijos laipsnio. Dėl antrinės fermentacijos, pašalinamos karčiosios medžiagos, nemalonus skonis ir kt). Tinkamas pusiau sauso ir sauso vyno skonio sušvelninimui.

Prekės ir poveikis

Po produkto panaudojimo, Gerbinol® Super vyne iš karto sudaro nuosėdas. Intensyviai maišant, nuosėdos turi būti paskirstytos tolygiai. Gautos nuosėdos pasižymi adsorbcinėmis savybėmis ir parodo stebėtinai gerą rezultatą, net jei kontaktas su vynu yra trumpas. Nuosėdos lengvai atskiriamos filtracijos metu.

Dozavimas

Iš esmės, Gerbinol® Super gali būti taikomos bet kurioje stadijoje, t.y. net kaip pirminis stabilizatorius. Tačiau, rekomenduojama naudoti Gerbinol® Super po kitų stabilizatorių, nes tik tada skonis tampa aiškus. Be to, šis etapas reikalauja tik minimalios dozės. Įprastinė, standartinė dozė sudaro 5-10 g Gerbinol® Super / 100 l. Didesnė dozė rekomenduojama išskirtiniais atvejais. Prieš  Gerbinol® Super naudojimą, turi būti atliekami bandomieji testai. Standartiniai dydžiai gali būti taikomi:

  • Pusiau sauso ir sauso vyno skonio sušvelninimui: 3-5 g / 100 l
  • Nepageidaujamo skonio ir kvapo pašalinimui: 5-10 g / 100 l
  • Oksiduojančioms/karčiosoms medžiagoms mažinti: 5-10 g / 100 l
  • Pastoviam skoniui ir kvapui pašalinti: 15-20 g / 100 l
  • Raudono vyno spalvos išryškinumui: 3-5 g / 100 l

Esant prastesnei vyno kokybei, Gerbinol® Super naudojimas gali būti derinamas kartu su aktyvuota anglimi. Tokio naudojimo privalumas yra toks, kad aktyvuotos anglies dozė gali būti gerokai sumažinta. Pirmiausia įdedama aktyvintoji anglis, o po 1-2 valandų dedama Gerbinol® Super suspensija.

Nustačius optimalią dozę, Gerbinol® Super dėti į 10 kartų didesnį drungno vandens kiekį, intensyviai maišyti tol, kol mišinys taps vientisas. Tuomet šį mišinį supilti į indą su vynu, nuolat maišyti. Paskirstyti nuosėdas, kurios nusėdo netolygiai. Norint užtikrinti gerą produkto pasiskirstymą, Gerbinol® Super turi būti gerai sumaišytas ir ištirpęs. Procesas turi trukti ne ilgiau nei 2-3 dienas, nes nuosėdos gali pakisti.

 

3.202-575.02
2 Prekės

Charakteristika

Paskirtis:
Apsaugo nuo nepageidaujamo kvapo ir skonio
Dozavimas:
standartinė dozė sudaro 5-10 g Gerbinol® Super / 100 l
Įpakavimas:
1 kg
Naudotinas kartu su:
gali būti derinamas kartu su aktyvuota anglimi

Specifinė nuoroda

ean13
320257502
upc
3-202-575-02

Atsisiųsti

Gerbinol® Super Erbslöh

Gerbinol® Super Erbslöh aprašymas

Atsisiųsti (476.03k)

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Atsisiųsti (527.81k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Gerbinol® Super Erbslöh

Gerbinol® Super produktas yra sukurtas remiantis specialiais baltymais, tokiais kaip žuvų klijus, pieno baltymai, medžiagomis, kurios yra prijungtos prie selektyviai veikiančio adsorbcijos agento

Palikite savo atsiliepimą