DistiPur® Erbslöh
  • DistiPur® Erbslöh
  • DistiPur® Erbslöh
  • DistiPur® Erbslöh

DistiPur® Erbslöh

DistiPur efektyviai adsorbuoja aromatą maskuojančias medžiagas, kurios yra pašalinamos kartu su DistiPur, atskyrimo proceso metu.

3.202-580.01
14,04 EUR
Pakuotė
  • 150 g
Kiekis
Sandėlyje 2 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

DistiPur yra praturtintas mineralais, kurie suteikia skonio ir kvapo harmoniją. Naudojant DistiPur yra užtikrinamas visiškas aromato potencialas. DistiPur yra šiuolaikinis ir modernus apdorojimo faktorius, lengvai ir higieniškai pritaikomas.

Grynumas ir kokybė yra įrodyti specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

DistiPur efektyviai adsorbuoja aromatą maskuojančias medžiagas, kurios yra pašalinamos kartu su DistiPur, atskyrimo proceso metu. Tokiu būdu, padidinamas pagaminto alkoholinio gėrimo ir distiliato aromato potencialas.

DistiPur tiesiog įdedamas į tinkamą vartoti gėrimą ir trumpai maišomas. Vėliau, patartina kartas nuo karto pamaišyti. Vidutinis sąlyčio laikas rekomenduojamas 1 - 3 dienos. Tarpinės degustacijos gali būti atliekamos per sutrumpintą arba pratęstą kontaktinį laiką. Absorbcinis poveikis priklauso nuo atitinkamo produkto kiekio. Jei naudojate distiliatui, DistiPur turi būti atskirtas iš anksto, kai distiliatas turi būti perdistiliuotas. DistiPur atskyrimas atliekamas, filtravimo metu. Perdozavimas nėra pavojingas.

Prekės ir poveikis

DistiPur savo mineraliniame paviršiuje turi selektyviuosius pernešėjus, kurie aktyvuojami specialaus proceso metu. Absorbcinis poveikis yra tik produkto paviršiuje ir yra palaikomas iki pašalinimo. Dėl granuliuotos savo struktūros, DistiPur yra lengvi dozuojamas. Nedelsiant, po pridėjimo ir trumpo maišymo, DistiPur pradeda veikti, smulkesnėms dalelėms reikia šiek tiek daugiau laiko. DistiPur nesuyra, nesudaro dribsnių. Jis yra visiškai netirpus. Šios savybės gerokai palengvins atskyrimą įvykus kontaktui. Apdorotas gėrimas nupilamas arba filtruojamas per filtrą.

Dozavimas

Optimali dozė turi būti nustatyta išankstinių testų metu. Distiliatui ir alkoholiniam gėrimui, pritaikytam vartoti: 20 – 70 g/100 l (15 – 20 °C apdorojimo temperatūra).

 

3.202-580.01
2 Prekės

Charakteristika

Paskirtis:
adsorbuoja aromatą maskuojančias medžiagas
Dozavimas:
Distiliatui ir alkoholiniam gėrimui, pritaikytam vartoti: 20 – 70 g/100 l
Rekomanduojama temperatūra:
15 – 20 °C apdorojimo temperatūra

Specifinė nuoroda

ean13
320258001
upc
3-202-580-01

Atsisiųsti

DistiPur® Erbslöh

DistiPur® Erbslöh aprašymas lietuvių kalba

Atsisiųsti (29.52k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

DistiPur® Erbslöh

DistiPur efektyviai adsorbuoja aromatą maskuojančias medžiagas, kurios yra pašalinamos kartu su DistiPur, atskyrimo proceso metu.

Palikite savo atsiliepimą