Aktyvūs filtrai

Vyno aksesuarai

Kiekvienas vyno mėgėjas, nepriklausomai gamina vyną ar ne, susiduria su užduotimis kaip atidaryti vyną, pateikti vyną ant stalo ar vyno butelius saugoti ilgesniam laikui. Visos šios priemonės gali būti ir gera dovana vyndariui ir vyno mėgėjui. Kur įsigyti vyno aksesuarų?, klausimas gali kilti mažiau besidominčiam vyno gamyba ar vyno gėrimais. Visų šių prekių galite nusipirkti vitis.lt elektroninėje parduotuvėje. Vyno aksesuarų sąraše yra tokios prekės kaip: įvairaus tipo vyno butelių atidarytuvas, vyno butelių šaltkrepšis, vyno išpilstymo plokštelės „DROP STOP“, VACU VIN oro ištraukėjas iš ne pilno vyno butelio, šampano serviravimo priemonės, stikliniai grafinai. Apie kiekvieną aprašysime detaliau.

Vyno butelių laikymas

Vakuumatorius su rankine pompa VACU VIN ištraukia iš vyno butelio likusį orą,  taip padeda butelyje likusį vyną išlaikyti šviežią ilgesnį laiką. Vakuumas butelyje lėtina oksidacijos procesą, kuris suteikia galimybę mėgautis vyno vėl vėliau. Vakuumą sulaikantis antgalis lieka butelyje iki tol kol dar vyno yra butelyje, papildomų antgalių galite nusipirkti atskirai. Gali būti gera dovana vyndariui.

Vyno butelių atidarymas

Vyno butelio atidarytuvas, dažnai būna kaip vizitinė kortelė. Kaip rimtas meistras, taip ir rimtas somelje naudoja savo įrankį, vyno butelio atidarytuvas vienas pagrindinis jų. Dėl šios priežasties, vynui atidaryti tinkančių įrankių yra įvairaus tipo ir įvairaus dizaino. Kas yra svarbu žinoti naudojant vyno butelių atidarytuvą? Atidarius vyno butelį, vyno kamštis liktų sveikas, nesutrupėtų ir į vyno butelį neįkristų kamščio trupinių. Be abejonės, vyno butelio atidarytuvas gali būti gera dovana vyndariui.

Vyno pateikimas

Turite balto vyno butelį ar šampano butelį, bet jis dar per šiltas išpilstyti, yra geras sprendimas, kaip greitai atšaldyti vyną. Vyno ir šampano šaltkrepšis VACU VIN, atšaldo jūsų vyno butelį per kelias minutes. Paprasta naudoti: palikite šį ledo krepšį šaldiklyje, kol tinkamai sušals, įstatykite į atšaldytą krepšį vyno butelį, vynas atšals per penkias minutes. Šaltkrepšis išlieka lankstus ir giliai įšalus, gali būti gera dovana vyndariui.

Vyną į taures reikia pilti stengiantis, kad jo nenulašėtų ant staltiesės. Tam geriausiai padeda specialios nuo lašėjimo apsaugančios priemonės. Visa tai gal padėti DROP-STOP metalines plokšteles, kurias paprasta naudoti.