Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Sulčių spaudimas

Vyno gaminimas yra malonumą teikiantis procesas, tereikia išlaikyti vyno gamybos etapus, bei naudoti tinkamas priemones, kad jūsų vynas būtų tinkamas vartoti ir draugams pavaišinti.

Vyno gamyba prasideda nuo sulčių spaudimo. Nepriklausomai iš kokių vaisių ir uogų gaminsite vyną pagrindinė gero vyno paslaptis yra sveikos sultys iš kurių būtų gaminamas vynas. Prisiminkime, kad viso vyno gamybos metu reikia išlaikyti higieną, dezinfekuoti įrankius, aplinka švari ir naudoti priemones išlaikant maisto vartojimo normas.

Vyno gamyba prasideda nuo sulčių spaudimas.

Prieš spausdami sultis, vaisius būtina susmulkinti, o uogas sutraiškyti. Tinkamas uogų traiškytuvas ar vaisių smulkintuvas padės jums išsaugoti sulčių pašalinius kvapus, apsaugoti kauliukus ir sėklas, kad jos išliktų sveikos. Sultis traiškyti ir išspausti reikia kaip galima operatyviai greitai nuo uogų ar vaisių surinkimo, išskyrus atvejus, kai tą darysite sąmoningai. Yra specialus vyno gaminimo būdas kai uogos prieš traiškymą sušaldomos ar sutraiškius uogas atliekama sulčių maceracija. Priklausomai nuo sulčių kiekio, tiek sulčiaspaudė, tiek rankinis sulčių presas, tiek vandens slėgio presas, tiek hidraulinis presas padės išspausti sultis jums tinkamu laiku.

Vyno gamyba fermentacijos metu.

Fermentacijos metu naudokite tinkamą fermentacijos tarą, tai gali būti: plastikinė fermentacijos tara, metalinė fermentacijos tara, medinės statinės, svarbu, kad viso vyno gamybos metu, tara būtų tinkamai parinkta jūsų sulčių kiekiui. Reikia sureguliuoti vyno rūgštis, misos saldumas sureguliuojamas kad būtų tinkamas vyno alkoholio kiekis, vyno mielės ir vyno mielių maistinės medžiagos padės jūsų tolygiai vyno fermentacijai įvykti, ąžuolo drožlės suteiks vynui subtilumo. Pasibaigus fermentacijai nuskaidrinkite vyną, tam padės skysta želatina naudojama kartu su silicio rūgštimi, bentonitas. Stabilizuoti vyną padės, sulfitai, vyno filtravimas, stabilizatoriai.

Vyno išpilstymas pagaminto vyno.

Vyno išpilstymas tai jūsų vizitinė kortelė jūsų vyno gaminimo etape. Stikliniai vyno buteliai, stiklinio butelio forma, BAG in BOX pakuotė pritaikyta vynui išpilstyti, tinkama vyno etiketė visa tai padės apiforminti vyno pateikimą ant stalo. Vyno gamybateiks jums malonumą, kai viską pritaikysite tinkamai ir namuose pagamintas vynas teiks pasitenkinimas