Tannin Grape® Erbslöh
  • Tannin Grape® Erbslöh
  • Tannin Grape® Erbslöh

Tannin Grape® Erbslöh

Tannin Grape yra naujas, aukštos rūšies taninas, iš Prancūzijoje augintų atrinktų vynuogių. Vynuogės yra naudojamos tik visiškai prinokusios.

1.207-571.02
7,87 EUR
Pakuotė
  • 20 g
  • 100 g
Kiekis
Sandėlyje 8 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Tannin Grape yra naujas, aukštos rūšies taninas, iš Prancūzijoje augintų atrinktų vynuogių. Vynuogės yra naudojamos tik visiškai prinokusios. Atidžiai atliekami išskyrimo procesai suteikia būtiną efektyvumą (aukštą tanino kiekį) ir grynumą. Tannin Grape yra raudonai rudos spalvos produktas, miltelių pavidalu. ERBSLÖH taninai parenkami norint išgauti subalansuotą, harmoningą ir švelnaus skonio vyną. ERBSLÖH taninai palaiko vyno struktūrą, grynumą ir vaisių skonį.

Tannin Grape leidžiama naudoti pagal galiojančius ES teisės aktus ir reglamentus, atitinka vynų gaminimo produktų OIV Tarptautinio Kodekso grynumo taisykles. Naudojant turi būti laikomasi nacionalinių taisyklių ir nuostatų. Patvirtintas specializuotose laboratorijose.

Pritaikymas

Jau daugelį metų taninai yra naudojami tradicinėje vynų gamyboje. Tannin Grape optimizuoja vynų nusėdimo potencialą, reikalingą vėlesniam baltymų stabilizavimui. Naudojant šį produktą yra sustiprinama vyno struktūra ir grynumas. Tannin Grape suteikia tam tikrą oksidacijos apsaugą, tokiu būdu galima sumažinti SO2 poreikį. Tannin Grape papildomai taikomas raudonam vynui pagerina spalvų stabilumą.

Prekės ir poveikis

Tannin Grape taikomas mentalui (susmulkintos vynuogės), misai ir/ar jaunam vynui. Geriausias naudoti po malolaktinės fermentacijos iki pirmojo išpilstymo. Produktas dedamas tiesiogiai, bei gali būti ištirpintas vandenyje ir po to sudėtas į tam skirtą indą. Supylus labai svarbu intensyviai išmaišyti.

Dozavimas

Raudonasis vynas 1-15 g / 100 litrų (kg)

Baltasis vynas 1-10 g / 100 litrų (kg)

Esant bet kokių preparatų naudojimui, kurių sudėtyje yra baltymų, turinčių skaidrinimo poveikį, pavyzdžiui, žuvų klijus ar želatina, Tannin Grape sustiprina šį poveikį. Dozavimas priklauso nuo vyno charakteristikos. Rekomenduojama atlikti bandomuosius testus.

1.207-571.02
8 Prekės

Charakteristika

svoris
100 gr.
Paskirtis:
yra sustiprinama vyno struktūra ir grynumas
Dozavimas:
Raudonasis vynas 1-15 g / 100 litrų (kg)Baltasis vynas 1-10 g / 100 litrų (kg)

Specifinė nuoroda

ean13
120757102
upc
1-207-571-02

Atsisiųsti

Tannin Grape

Tannin Grape aprašymas lietuvių kalba

Atsisiųsti (457.59k)

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Erbslöh produktai pagal žaliavą

Atsisiųsti (527.81k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Tannin Grape® Erbslöh

Tannin Grape yra naujas, aukštos rūšies taninas, iš Prancūzijoje augintų atrinktų vynuogių. Vynuogės yra naudojamos tik visiškai prinokusios.

Palikite savo atsiliepimą