Tannivin Structure LaLittorale
  • Tannivin Structure LaLittorale

Tannivin Structure Erbsloeh

3.202-779.02
23,17 EUR
Pakuotė
  • 500 g
  • 1 kg
Kiekis
Išparduota!

Galima pristatymo data: Pirmadienis 02 Gruodis
Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Tannivin® Structure yra pagamintas iš specialiai išgryninto kuebracho medžio tanino ir turi didelį kiekį proanthocyanidino (kondensuoti taninai).

Enologinės savybės

Raudonųjų vynų spalvos stabilizavimas daugiausia susijęs su tanino-antociano kompleksų formavimusi, kurie lėtai susidaro laikui bėgant.

Laisvieji antocianai, atsipalaidavę fermentacijos pradžioje, yra labai labilūs ir dėl oksidacijos iš dalies sunaikinami. Nestabilūs baltymai tam tikru mastu pašalina natūralius vynuogių taninus, kurie yra atsakingi už spalvos stabilumą ir struktūrą raudonuose vynuose.

Pridedant į vynuogių misą, Tannivin® Structure riboja laisvą antociano oksidaciją ir palengvina vynuogių taninų konservavimą, o tai reiškia, kad išsaugomas natūralios spalvos stabilumas. Tannivin® structura ypač tinka raudono vyno gamybai.

Naudojimas

2 - 30 g / 100L (priklausomai nuo vynuogių prinokimo).

Produkto specialioji granuliato forma leidžia lengvai ištirpinti ir lengvai panaudoti (optimalus tirpimas šiltame vandenyje 40 ° C). Į paruoštą misą įpilkite ir gerai išmaišykite, kad jis būtų tolygiai paskirstytas.

 

Enologas pataria

Ankstyvas panaudojimo laikas, ilgas kontaktinio laikas ir tinkamos dozės, įtakoja spalvų stabilizavimą ir vyno komplekiškumą.

Saugojimas

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo kvapų. Atidaryta pakuotė turėtų būti sandariai uždaroma ir kuo greičiau sunaudojama.

Pagaminta: ERBSLÖH Geisenheim AG, Erbslöhstraße 1, 65366 Geisenheim, Germany, www.erbsloeh.com

3.202-779.02

Charakteristika

Sudėtyje:
kvebracho taninas
Dozavimas:
2-30g.100L

Specifinė nuoroda

ean13
320277902
upc
3-202-779-02

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Tannivin Structure Erbsloeh

Palikite savo atsiliepimą