IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh
  • IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

Gamybos procesas yra tobulintas daugelį metų, kad turimas produktas atliktų tobulą vyno, sulčių ir alaus skaidrinimą, o nusodinimas būtų efektyvus iki pat skaidrinimo proceso pabaigos. 

3.202-588.01
2,78 EUR
Pakuotė
  • 100 ml
  • 1 l
  • 10 l
Kiekis
Sandėlyje 2 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

IsingClair-Hausenpaste produktas yra pagamintas iš geros kokybės žuvų klijaus. Gamybos procesas yra tobulintas daugelį metų, kad turimas produktas atliktų tobulą vyno, sulčių ir alaus skaidrinimą, o nusodinimas būtų efektyvus iki pat skaidrinimo proceso pabaigos. Žuvų klijaus vienintelis nepatogumas – prastas tirpumas.

IsingClair-Hausenpaste kokybė ir grynumas patikrinti specializuotose laboratorijose. Prieš naudojant IsingClair-Hausenpaste atkreipkite dėmesį į šalyje galiojančius maisto produktų gamybos ir vartojimo įstatymus.

Pritaikymas

Su IsingClair-Hausenpaste bus pasiektas ypatingai efektyvus skaidrinimo efektas. Produktas labai veiksmingas visiems gėrimams su dideliu koloidinių medžiagų kiekiu; vynams iš kaitinamos misos, vynams iš koncentruotų sulčių ir kt. Reikėtų pažymėti, kad IsingClair-Hausenpaste yra nejautri žemai vyno temperatūrai. Raudoniems vynams gali būti pasiekta labai gerai poliruota spalva.

Prekės ir poveikis

IsingClair-Hausenpaste užtikrinta greitą gėrimo nuosėdų dalelių išsiskyrimą. Nuosėdų dalelės rezervuaro dugne gali būti lengvai atskiriamas filtruojant arba centrifuguojant. IsignClair-Hausenpaste poveikio nuoseklumą stipriai įtakoja saugojimo ir apdorojimo temperatūros pokyčiai. Svyruojant saugojimo temperatūrai produkto poveikis svyruoja. IsingClair-Hausenpaste tirštėja žemesnėje temperatūroje, bet jį suskystinti galima vėl padidinus temperatūrą. Tačiau šis procesas trunka keletą dienų. Paprasčiau yra praskiesti IsingClair-Hausenpaste su šiltu vandeniu ir gerai suplakti ar maišyti su maišytuvu. Po to bus naudoti paprasčiau.

Dozavimas

IsingClair-Hausenpaste ištirpinama atskirame inde su 10 kartų didesniu skaidrinamo gėrimo kiekiu. Ištirpus, tirpalą sudėti į rezervuarą ir gerai išmaišyti. Paprastai, skaidrinimas bus baigtas po 48 val. IsingClair-Hausenpaste visad turėtų būti naudojama kartu su vienu iš silicio zolio produktų tokiomis dalimis:

Blankasit®       : IsingClair-Hausenpaste

1 : 2

Gerbinol® neu : IsingClair-Hausenpaste

1 : 2

Klar-Sol Super : IsingClair-Hausenpaste

1 : 4

Naudojant kombinaciją su aukščiau išvardintomis medžiagomis, IsingClair-Hausenpaste visada naudojama kaip paskutinė skaidrinimo priemonė.

IsingClair-Hausenpaste dozavimas:

  •        normalu drumstumas: 25-75 ml / 100 l vyno.
  •        stiprus drumstumas: 100 ml / 100 l vyno.
  •        Problematiniais atvejais pagal poreikį padidinti dozes.
3.202-588.01
2 Prekės

Charakteristika

Sudėtyje:
geros kokybės žuvų klijus.
Pritaikymas:
produktas skirtas vyno, sulčių ir alaus skaidrinimui
Dozavimas:
25-100 ml / 100 litrų vyno
Įpakavimas:
1 l, 10 l
Naudotinas kartu su:
Blankasit®; Gerbinol® ; Klar-Sol Super

Specifinė nuoroda

ean13
320258801
upc
3-202-588-01

Atsisiųsti

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh vertimas lietuvių kalba

Atsisiųsti (472.78k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Jodo tirpalas Vinoferm ACIDOMETER komplektui

Specialaus jodo tirpalas VINOFERM, naudojamas kartu su ACIDOMETER kompletu, kurio pagalba galima nustatyti laisvų sulfitų kiekį vyne.

Palikite savo atsiliepimą