IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh
  • IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

Gamybos procesas yra tobulintas daugelį metų, kad turimas produktas atliktų tobulą vyno, sulčių ir alaus skaidrinimą, o nusodinimas būtų efektyvus iki pat skaidrinimo proceso pabaigos. 

3.202-588.01
2,78 EUR
Pakuotė
  • 100 ml
  • 1 l
  • 10 l
Kiekis
Sandėlyje 9 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

IsingClair-Hausenpaste produktas yra pagamintas iš geros kokybės žuvų klijaus. Gamybos procesas yra tobulintas daugelį metų, kad turimas produktas atliktų tobulą vyno, sulčių ir alaus skaidrinimą, o nusodinimas būtų efektyvus iki pat skaidrinimo proceso pabaigos. Žuvų klijaus vienintelis nepatogumas – prastas tirpumas.

IsingClair-Hausenpaste kokybė ir grynumas patikrinti specializuotose laboratorijose. Prieš naudojant IsingClair-Hausenpaste atkreipkite dėmesį į šalyje galiojančius maisto produktų gamybos ir vartojimo įstatymus.

Pritaikymas

Su IsingClair-Hausenpaste bus pasiektas ypatingai efektyvus skaidrinimo efektas. Produktas labai veiksmingas visiems gėrimams su dideliu koloidinių medžiagų kiekiu; vynams iš kaitinamos misos, vynams iš koncentruotų sulčių ir kt. Reikėtų pažymėti, kad IsingClair-Hausenpaste yra nejautri žemai vyno temperatūrai. Raudoniems vynams gali būti pasiekta labai gerai poliruota spalva.

Prekės ir poveikis

IsingClair-Hausenpaste užtikrinta greitą gėrimo nuosėdų dalelių išsiskyrimą. Nuosėdų dalelės rezervuaro dugne gali būti lengvai atskiriamas filtruojant arba centrifuguojant. IsignClair-Hausenpaste poveikio nuoseklumą stipriai įtakoja saugojimo ir apdorojimo temperatūros pokyčiai. Svyruojant saugojimo temperatūrai produkto poveikis svyruoja. IsingClair-Hausenpaste tirštėja žemesnėje temperatūroje, bet jį suskystinti galima vėl padidinus temperatūrą. Tačiau šis procesas trunka keletą dienų. Paprasčiau yra praskiesti IsingClair-Hausenpaste su šiltu vandeniu ir gerai suplakti ar maišyti su maišytuvu. Po to bus naudoti paprasčiau.

Dozavimas

IsingClair-Hausenpaste ištirpinama atskirame inde su 10 kartų didesniu skaidrinamo gėrimo kiekiu. Ištirpus, tirpalą sudėti į rezervuarą ir gerai išmaišyti. Paprastai, skaidrinimas bus baigtas po 48 val. IsingClair-Hausenpaste visad turėtų būti naudojama kartu su vienu iš silicio zolio produktų tokiomis dalimis:

Blankasit®       : IsingClair-Hausenpaste

1 : 2

Gerbinol® neu : IsingClair-Hausenpaste

1 : 2

Klar-Sol Super : IsingClair-Hausenpaste

1 : 4

Naudojant kombinaciją su aukščiau išvardintomis medžiagomis, IsingClair-Hausenpaste visada naudojama kaip paskutinė skaidrinimo priemonė.

IsingClair-Hausenpaste dozavimas:

  •        normalu drumstumas: 25-75 ml / 100 l vyno.
  •        stiprus drumstumas: 100 ml / 100 l vyno.
  •        Problematiniais atvejais pagal poreikį padidinti dozes.
3.202-588.01
9 Prekės

Charakteristika

Sudėtyje:
geros kokybės žuvų klijus.
Pritaikymas:
produktas skirtas vyno, sulčių ir alaus skaidrinimui
Dozavimas:
25-100 ml / 100 litrų vyno
Įpakavimas:
1 l, 10 l
Naudotinas kartu su:
Blankasit®; Gerbinol® ; Klar-Sol Super

Specifinė nuoroda

ean13
320258801
upc
3-202-588-01

Atsisiųsti

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh

IsingClair- Hausenpaste® Erbslöh vertimas lietuvių kalba

Atsisiųsti (472.78k)

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Plastikinis čiaupas "drugelis"

Plastikinis čiaupas perpylimui, iš abiejų galų užmaunamas žarnele.

Palikite savo atsiliepimą