Nauja Tannivin Structure LaLittorale

Tannivin Structure LaLittorale

23.17 €

(su PVM)
vnt.

Prekės kodas:

Būklė: Nauja

 •    Siųsti draugui

  Siųsti draugui

  Tannivin Structure LaLittorale

  Tannivin Structure LaLittorale

  Gavėjas :

  * Privalomi laukai

    arba  Atšaukti

 •    Produkto lapas PDF
 • Tannivin® Structure yra pagamintas iš specialiai išgryninto kuebracho medžio tanino ir turi didelį kiekį proanthocyanidino (kondensuoti taninai).

  Enologinės savybės

  Raudonųjų vynų spalvos stabilizavimas daugiausia susijęs su tanino-antociano kompleksų formavimusi, kurie lėtai susidaro laikui bėgant.

  Laisvieji antocianai, atsipalaidavę fermentacijos pradžioje, yra labai labilūs ir dėl oksidacijos iš dalies sunaikinami. Nestabilūs baltymai tam tikru mastu pašalina natūralius vynuogių taninus, kurie yra atsakingi už spalvos stabilumą ir struktūrą raudonuose vynuose.

  Pridedant į vynuogių misą, Tannivin® Structure riboja laisvą antociano oksidaciją ir palengvina vynuogių taninų konservavimą, o tai reiškia, kad išsaugomas natūralios spalvos stabilumas. Tannivin® structura ypač tinka raudono vyno gamybai.

  Naudojimas

  2 - 30 g / 100L (priklausomai nuo vynuogių prinokimo).

  Produkto specialioji granuliato forma leidžia lengvai ištirpinti ir lengvai panaudoti (optimalus tirpimas šiltame vandenyje 40 ° C). Į paruoštą misą įpilkite ir gerai išmaišykite, kad jis būtų tolygiai paskirstytas.

   

  Enologas pataria

  Ankstyvas panaudojimo laikas, ilgas kontaktinio laikas ir tinkamos dozės, įtakoja spalvų stabilizavimą ir vyno komplekiškumą.

  Saugojimas

  Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo kvapų. Atidaryta pakuotė turėtų būti sandariai uždaroma ir kuo greičiau sunaudojama.

  Pagaminta: ERBSLÖH Geisenheim AG, Erbslöhstraße 1, 65366 Geisenheim, Germany, www.erbsloeh.com

  Dozavimas:2-30g.100L
  Sudėtyje:kvebracho taninas

  Parašyti atsiliepimą

  Tannivin Structure LaLittorale

  Tannivin Structure LaLittorale

  Parašyti atsiliepimą

  Tos pačios grupės prekės