BioStart Vitale SK11 Erbsloeh
 • BioStart Vitale SK11 Erbsloeh
 • BioStart Vitale SK11 Erbsloeh

BioStart Vitale SK11 Erbslöh

Labai koncentruota kultūra malolaktinei fermentacijai. 

3.202-518.01
50,23 EUR
Kiekis
 • 1000 litrų
 • 5000 litrų
Kiekis
Sandėlyje 5 Vnt

Vitale SK11 - tai labai koncentruota liofilizuota kultūra, skirta tiesiogiai inicijuoti pieno rūgšties fermentaciją raudonuosiuose, ražiniuose ir baltuosiuose vynuose. Bakterijų padermė buvo kruopščiai atrinkta iš spontaninės Oenococcus oeni. Ji buvo atrinkta dėl didelio dauginimosi greičio, didesnio gyvybingumo ir gebėjimo greitai skaidyti obuolių rūgštį. Vitale SK11 lengvai toleruoja žemą pH vertę ir vėsią rūsio temperatūrą. Naujoji startinė kultūra taip pat susidoroja su didelėmis SO2 vertėmis, kurios įprastai naudojamos misai ir sultims sulfituoti. Ji užtikrina histamino neturinčią pieno rūgšties fermentaciją ir mažą lakiųjų rūgščių susidarymą. Gyvybingumas skatinamas taikant streso indukciją gamybos metu, todėl Vitale SK11" optimaliai prisitaiko prie sudėtingų sąlygų. Leidžiama naudoti pagal ES Komisijos reglamentą Nr. 934/2019. Naudotojas turi patikrinti atitiktį nacionalinėms taisyklėms. Laboratorijoje patikrintas grynumas ir kokybė.

Dozavimas ir naudojimas:

Naujoji " Vitale SK11" padermė gali būti naudojama tiek raudonojo, tiek baltojo vyno gamyboje.

Gyvybinių ląstelių skaičius > 1 x 10 11 CFU/g, "Vitale SK11" kultūra yra labai koncentruota ir sudaro puikias sąlygas pradėti gamybą pieno ir pieno rūgšties fermentaciją. Pakuotės turinys, skirtas 10 hL, aktyvuojamas 0,2 l vandens, o pakuotės turinys, skirtas 50 hL, - 1,0 l vandens (esant maždaug 20 °C temperatūroje).

Į talpyklą jie supilami po 15 minučių (per tą laiką retkarčiais pamaišant) ir trumpai išmaišomi.

Malolaktinės fermentacijos nauda:

 •  Malolaktinės fermentacijos inicijavimas naudojant "Vitale SK11" leidžia geriau kontroliuoti pieno rūgšties rūgimo pradžią ir trukmę.
 •  MLF veikia vynų struktūrą, todėl gaunami kreminiai, "apvalesni" vynai. Kultūra taip pat išryškina baltiesiems vynams būdingus veislės aromatus, ypač suteikdama išryškėja džiovintų vaisių ir persikų natos.
 •  Raudonųjų vynų atveju "Vitale SK11" elegantiškai išryškina raudonojo vyno charakterį. Gali būti labai ryškios uogienės, vyšnių ar prinokusių paprikų natos. Galingų baltųjų vynų aromatas vynų ir sunkių raudonųjų vynų aromatą palaiko subtilios sviesto natos.
 •  Vynai po fermentacijos pasižymi didesniu mikrobiologiniu stabilumu.
 •  Po fermentacijos reikia mažiau SO2.
 •  Fermentacijos eiga tolygi.  Taip fermentuoti vynai pasižymi geresniu organoleptiniu profiliu.
 •  Tinka koinokuliuoti (praėjus 24-48 val. po mielių pridėjimo); rekomenduojama naudoti paeiliui.
3.202-518.01
5 Prekės
2014-04-16

Specifinė nuoroda

ean13
1052523368037

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

BioStart Vitale SK11 Erbslöh

Labai koncentruota kultūra malolaktinei fermentacijai. 

Palikite savo atsiliepimą