Siurblys filtras 10
  • Siurblys filtras 10

Siurblys-filtras MINI-10 20x10

Siurblys-filtras su 10 filtravimo plokštelių 200x100 mm. Gali būti naudojamas, tiek perpilti, tiek filtruoti vyną, alų, sultis ir kitus skysčius.

1.207-542.00
229,90 EUR
Kiekis
Sandėlyje 2 Vnt

Liko užsakyti prekių už 50,00 EUR , kad gautumėte nemokamą pristatymą!

Įrenginį sudaro elektrinis siurblys ir filtravimo sistema, dar gali būti vadinama suspausto skysčio sluoksniuoto filtravimo sistema.
Šis specialus filtravimo metodas išvalo gėrimus labai kokybiškai, išlaikant filtruojamo skysčio pagrindines charakteristikas, todėl jis yra labai populiarus, tiek buityje, tiek profesionaliam naudojimui.  

Šio tipo siurblys-filtras puikiai tinka vyno gamyboje, farmacijos įmonėse, laboratorijose ar alaus daryklose - bet kur, kur būtina filtruoti gėrimus taip, kad gėrimai būtų pateikiami vartojimui ar išpilstomi į butelius idealiai skaidrūs, o per saugojimo laikotarpį, taroje nesusidarytų nepageidaujamų nuosėdų.

Svarbu žinoti klientui: Šis filtravimo įrenginys pritaikytas žmonių vartojamiems gėrimams. Visos filtro ir siurblio detalės yra tinkančios naudoti sąlyčiui su maistu, todėl tinka filtruoti vyną, vaistažolių užpilus, vyno ar alaus misą, vandenį, gaminant aromatines medžiagas (kvepalus) ar pritaikant įvairius farmacijos sprendimus.

Prietaisas nereikalauja jokios ypatinkos priežiūros, kaip įprastinis valymas. 

Įsigyjus šį įrenginį, vienu metu įsigyjate du prietaisus viename. Vienu atveju galite naudoti tik kaip siurblį, perpilant skysčius iš vienos taros į kitą, kitu atveju - filtruoti gėrimą. 


Visos filtro detalės lengvai keičiamos ir parduodamos atskirai. Filtro priedus rasite kituose šios parduotuvės katalogu, kitu atveju klauskite parduotuvės pagalbos kontaktais. Komplekte yra vidutinio filtravimo kartoninas 10 vienetų. Papildomai, filtravimo kartonas parduodamas, pasirenkant kartono tankį pagal filtruojamo gėrimo tipą.

Prietaisui suteikiama dviejų metų garantija.

Pagamintas Italijoje.

RoverPompe
1.207-542.00
2 Prekės
2015-03-24

Charakteristika

Ilgis
400 mm
Plotis
250 mm
svoris
12 kg
Pagrindinė medžiaga:
dažyto metalo
Aukštis
270 mm
Diametras
20 mm
Paskirtis:
vyno, sulčių, alaus, aliejaus ir spirituotų gėrimų filtravimas
Sudėtyje:
10 atsarginių filtro kartonų
Tipas:
siurblys ir filtras
Pajėgumas:
120-160 l/h
Kiekis:
10 filtrų sluoksniai
Galingumas:
340 W
Įtampa:
230 - 50 Hz

Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Enolmatic filtro korpusas Tandem

Šis filtro korpusas įgalina vienu metu filtruoti ir išpilstyti skysčius vienu metu naudojant Enolamatic išpilstymo prietaisą.

Palikite savo atsiliepimą