Kategorijos

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 52,00 EUR - 588,00 EUR

svoris

svoris

Aktyvūs filtrai

Filtravimas iki 1000 l/val.

Iki 1000 litrų dar galima prilygini buitinio vartojimo filtravimo įrengimus, kuriems keliami reikalavimai taikomi profesionaliame naudojime. tokio tipo filtrą sudaro elektrinis siurblys ir filtravimo sistema, dar gali būti vadinama suspausto skysčio sluoksniuoto filtravimo sistema.

Šis specialus filtravimo metodas išvalo gėrimus labai kokybiškai, išlaikant filtruojamo skysčio pagrindines charakteristikas, todėl jis yra labai populiarus, tiek buityje, tiek profesionaliam naudojimui.  

Šio tipo siurblys-filtras puikiai tinka vyno gamyboje, farmacijos įmonėse, laboratorijose ar alaus daryklose - bet kur, kur būtina filtruoti gėrimus taip, kad gėrimai būtų pateikiami vartojimui ar išpilstomi į butelius idealiai skaidrūs, o per saugojimo laikotarpį, taroje nesusidarytų nepageidaujamų nuosėdų.

Svarbu žinoti klientui: Šis filtravimo įrenginys pritaikytas žmonių vartojamiems gėrimams. Visos filtro ir siurblio detalės yra tinkančios naudoti sąlyčiui su maistu, todėl tinka filtruoti vyną, vaistažolių užpilus, vyno ar alaus misą, vandenį, gaminant aromatines medžiagas (kvepalus) ar pritaikant įvairius farmacijos sprendimus.

Prietaisas nereikalauja jokios ypatinkos priežiūros, kaip įprastinis valymas. 

Įsigyjus šį įrenginį, vienu metu įsigyjate du prietaisus viename. Vienu atveju galite naudoti tik kaip siurblį, perpilant skysčius iš vienos taros į kitą, kitu atveju - filtruoti gėrimą. 


Visos filtro detalės lengvai keičiamos ir parduodamos atskirai. Filtro priedus rasite kituose šios parduotuvės katalogu, kitu atveju klauskite parduotuvės pagalbos kontaktais. Komplekte yra vidutinio filtravimo kartoninas 6 vienetai. Papildomai, filtravimo kartonas parduodamas, pasirenkant kartono tankį pagal filtruojamo gėrimo tipą.