Su meile brandintas!

Sveikas, mielas skaitytojau!

Vitis iš lotynų kalbos išvertus, reiškia „vynmedis“, „vynuogienojas“. Šiuo pavadinimu buvo pavadinta senovės vynmedžių šeima turinti daugiau nei 60 išvestinių vynuogių rūšių, skirtų šiauriniam žemės pusrutulio klimatui.

Ši svetainė, būtent apie vynuoges, vynuogių auginimą Lietuvoje ir vyno gamybą namų sąlygomis. Dėka didelių vynuogininkystės entuziastų, užaugintos saldžios vynuogės tapo prieinamos ir Lietuvoje. Visa tai yra pasiekiama ir tau, tereikia laisvo plotelio žemės į pietų pusę, ir noro iš savo užaugintų vynuogių pasigaminti aukštos kokybės vyną, nes vyno kokybės procesas ir namų sąlygomis gali būti valdomas.

2009 m. rudenį, svetainę  www.vitis.lt sukūriau iš kilusios idėjos ir noro pasidalinti savo patirtimi ir įgytomis žiniomis auginant vynuoges bei gaminant vyną. 

Dar po metų, 2010 metais pradėjome prekiauti vynuogių auginimo ir vyno gamybos prekėmis, įkurdami elektroninę parduotuvę. Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje turime daugiau nei 800 prekių rūšių, iš jų apie 400 laikome savo sandėlyje, Vilniuje. Prekių sąrašas yra reguliariai atnaujinamas, pasipildo naujų prekių, iš sąrašo iišbraukiamos prekės kurios neatitinka kokybės reikalavimų.

Iki 2013 metų gruodžio pabaigos, pas mus jau apsipirko skirtingi 852 pirkėjai, džiaugiamės, kad mus pasirenka vis didesnis ratas žmonių.

2014 metais www.vitis.lt prekybą perėmė įmonė MB Vitis.lt. Įmonė buvo įkurta dar 2013 metais, bet savo veiklą pradėjo nuo 2014 balandžio 1 dienos. Įmonė  perėmė ir anksčiau plėtotas vertybes: Sąžiningumas, pagarba ir profesionalumas.

2015 metais, sausio mėnesį, iš pagrindų atnaujinta internetinės parduotuvės erdvė ir stilius. Parduotuvės valdymą sukūrėme atsižvelgdami į klientų pastabas, poreikius ir norus. Vertiname asmeninius santykius, pasitikėjimą ir partnerystę, tikime, kad apsipirkimas naujoje parduotuvėje teiks jums malonumą!

2015 metų rugpjūčio mėnesį prie mūsų kolektyvo prisijungė, vyno gamybos technologė, dr. Aušra Šimonėlienė. Aušra turi daugiametę patirtį gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų gamybos srityje, prisidės prie profesionalių vitis.lt  vyno gamybos sprendimų, parenkant produktus ir priemones vynui gaminti.

Aš, Ramūnas Pilvelis ir toliau pasilieku prie savo noro, dalyvauti aktyvioje visuomeninėje veikloje, organizuoti įvairiuos švietėjiškus renginius ir dalintis savo patirtimi. Pats auginu vynuoges (šiuo metu turiu virš 80 vynmedžių), gaminu vynuogių vyną, tobulėju mokindamasis iš savo padarytų klaidų, išbandau visas prekes kurios parduodamos www.vitis.lt parduotuvėje.  

Sėkmės jums linki,

Ramūnas Pilvelis

ramunas.pilvelis@vitis.lt