Kategorijos

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 10,00 EUR - 12,00 EUR

Aktyvūs filtrai

butelių pakuotė

Vyno butelio įpakavimas svarbus yra dovanojant butelį ar transportuojant, kad stiklinis butelis nesudužtų.

Kai dovanojate vyno butelį ar kito tauraus gėrimo stiklinį butelį, labai svarbu pasirūpinti jo įpakavimu. Kaip įpakuoti stiklinį butelį dovanai, kaip supakuoti dėžutę, kaip neštis vyno butelį į svečius - atviras klausimas daugeliui žmonių. Juk norima išsiskirti atėjus į svečius, kyla noras suteikti dovanotam vynui vertės, tinkamai supakuotas stiklinis butelis suteiks svečiui malonumo.

Tai gali būti dėžutė dviems butelias ar dėžutė vienam buteliui, gali būti spalvotas maišelis su rankenėlėmis, svarbu, kad įpakavimas atitiktų jūsų nuotaiką ir vyno butelio temperamentą. Stiklinis butelis skirtas dovanai, reikalingas supakuoti taip, kad teiktų šventinę emociją. Šiame skyriuje rasite prekių tinkamų vyno buteliams dovanoti ir atitiktų jūsų nuotaiką. Pasirūpinkite, kad namuose visada turėtumėte pakuotės kurią galite panaudoti tik progai pasitaikius.

Stiklinio butelio paruošimas transportavimui yra svarbus, kad atlaikytų perkrovimo etapus. Perkrovimo metu stikliniai buteliai turi būti saugūs, stiklinis butelis iškritęs iš vieno metro aukščio turi atlsilaikyti sveikas.