Kategorijos

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 EUR - 10,00 EUR

svoris

svoris

Aktyvūs filtrai

BAG in BOX tara

Kai vynas pagamintas, vyndariui lieka paskutinė užduotis - vyno išpilstymas bei pateikimas ant stalo. Lietuvoje tenka pastebėti, kad vyndariai šiam etapui skiria pakankamai mažą dėmesį, pilstydami savo vyną į naudotą stiklinę ar dar blogiau plastikinę tarą, užklijuodami lapelį ranka užrašyta vyno rūšimi. O juk patrauklus ir estetinis pateikimas - tai pusė vyno skonio gamos, ilgai išliekančio degustatoriaus mintyse.

Didžiąja dalimi lemia tai, kad bendroje vyno gamybos savikainoje ši išlaidų dalis pakankamai didelė. Viena iš alternatyvų, atitinkančių kainos, kokybės ir estetinio vaizdo garantiją - BAG in BOX popierinė pakuotė. Tai - iš išorės įvairaus dizaino kartoninė dėžė, su viduje lanksčiu aliuminio maišeliu ir išpylimo čiaupu. Pakuotė galima 3-jų, 5-ių ir 10-ies litrų talpos. Išorinė kartoninė pakuotė yra daugkartinio naudojimo, o vidinis maišelis lengvai keičiamas kitu nauju aliuminiu ar skaidriu plastikiniu maišeliu.

Metalizuotas BAG in BOX maišelis skirtas vynui fasuoti, jis apsaugo vyną nuo išošinių saulės ir drėgmės poveikių, skaidrus BAG in BOX maišelis pritaikytas sulčių saugojimui, jis atsparus karščiui, gali būti įpilamos iš karto po pasterizacijos užvirtos sultys.

BAG in BOX pakuotė idealiai tinka, tiek didesniame draugų apsuptyje, tiek kasdieniniam sulčių ar vyno vartojimui. Ir po atidarymo, uždarytame maišelyje skystis nesioksiduoja, nes viduje esantis lankstus BAG in BOX maišelis nepraleidžia oro prasiskverbimo į vidų.  Taip pradarytoje pakuotėje vynas gali išsilaikyti nuo kelių savaičių iki mėnesio.

Specialus aliuminio laminatas iš maišelio vidaus papildomai apsaugo vyną nuo bakterijų susidarymo, o vyno įpylimo ertmė pakankamai plati, patogi vynui įpilti.