%
0.91 € 1.51 € -40%
2
Lankstus metalizuotas BAG in BOX polimerinis maišelis vynui saugoti su išpylimo čiaupu.
0.91 € 1.51 € -40%
2-3 savaitės
%
0.89 € 1.49 € -40%
0
Lankstus skaidrus BAG in BOX maišelis sultims saugoti su išpylimo čiaupu, atsparus karščiui.
0.89 € 1.49 € -40%
Sandėlyje turime
0
Sulankstoma rudo kartono pakuotė BAG in BOX maišeliams.
0.76 €
Tik internetu
Sandėlyje turime
0
BAG in BOX kartoninė pakuotė su aliuminiu maišeliu ir išpylimo čiaupu.
3.50 €
2-3 savaitės
%
18.68 € 43.45 € -57%
0
Laikiklis prie stalo, skirtas BAG in BOX maišeliams
18.68 € 43.45 € -57%
Sandėlyje turime
0
Dekoratyvinė tikro ąžuolinė statinė skirta naudoti tik su BAG in BOX pakuote.
227.58 €
2-3 savaitės
0
BAG in BOX pakuotės adapteris VITOP plastikiniam kraneliui.
16.94 €
Sandėlyje turime
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Kai vynas pagamintas, vyndariui lieka paskutinė užduotis - vyno išpilstymas bei pateikimas ant stalo. Lietuvoje tenka pastebėti, kad vyndariai šiam etapui skiria pakankamai mažą dėmesį, pilstydami savo vyną į naudotą stiklinę ar dar blogiau plastikinę tarą, užklijuodami lapelį ranka užrašyta vyno rūšimi. O juk patrauklus ir estetinis pateikimas - tai pusė vyno skonio gamos, ilgai išliekančio degustatoriaus mintyse.

Didžiąja dalimi lemia tai, kad bendroje vyno gamybos savikainoje ši išlaidų dalis pakankamai didelė. Viena iš alternatyvų, atitinkančių kainos, kokybės ir estetinio vaizdo garantiją - BAG in BOX popierinė pakuotė. Tai - iš išorės įvairaus dizaino kartoninė dėžė, su viduje lanksčiu aliuminio maišeliu ir išpylimo čiaupu. Pakuotė galima 3-jų, 5-ių ir 10-ies litrų talpos. Išorinė kartoninė pakuotė yra daugkartinio naudojimo, o vidinis maišelis lengvai keičiamas kitu nauju aliuminiu ar skaidriu plastikiniu maišeliu.

Metalizuotas BAG in BOX maišelis skirtas vynui fasuoti, jis apsaugo vyną nuo išošinių saulės ir drėgmės poveikių, skaidrus BAG in BOX maišelis pritaikytas sulčių saugojimui, jis atsparus karščiui, gali būti įpilamos iš karto po pasterizacijos užvirtos sultys.

BAG in BOX pakuotė idealiai tinka, tiek didesniame draugų apsuptyje, tiek kasdieniniam sulčių ar vyno vartojimui. Ir po atidarymo, uždarytame maišelyje skystis nesioksiduoja, nes viduje esantis lankstus BAG in BOX maišelis nepraleidžia oro prasiskverbimo į vidų.  Taip pradarytoje pakuotėje vynas gali išsilaikyti nuo kelių savaičių iki mėnesio.

Specialus aliuminio laminatas iš maišelio vidaus papildomai apsaugo vyną nuo bakterijų susidarymo, o vyno įpylimo ertmė pakankamai plati, patogi vynui įpilti.