0
SensoVin® yra specialūs, greitai tirpstantys absorbentai, skirti veiksmingam vyno skonio suderinimui. Rezultate gaunamas gerai subalansuotas vyno skonis.
5.23 €
Sandėlyje turime
0
Gerbinol® Super produktas yra sukurtas remiantis specialiais baltymais, tokiais kaip žuvų klijus, pieno baltymai, medžiagomis, kurios yra prijungtos prie selektyviai veikiančio adsorbcijos agento
10.51 €
Sandėlyje turime
0
OenoPur pašalina polifenolių perteklių, panaikinamas aitrus skonis. 
104.36 €
2-3 sav. užsakius prekes
0
Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Nepageidaujamo kvapo ir skonio absorbcijai.
3.21 €
Sandėlyje turime
0
Augalinės kilmės aktyvuotos anglies granulės, Taninų ir polifenolių kiekiui mažinti bei intensyviai spalvai naikinti.
3.21 €
Sandėlyje turime
0
LittoClarvinyl selektyviai pašalina įvairų nepageidaujamą skonį ir kvapą, fenolinius komponentus, kurie sukelia kartų skonį ir taip pat oksiduoja nepageidaujamą skonį.
5.26 €
Sandėlyje turime
0
DistiPur efektyviai adsorbuoja aromatą maskuojančias medžiagas, kurios yra pašalinamos kartu su DistiPur, atskyrimo proceso metu.
25.05 €
Sandėlyje turime
0
Apsaugo nuo sunkiųjų metalų ir kristalų nuosėdų. HydroGum naudojimas yra skirtas švaraus ir kokybiško vyno išgavimui, kuris išpilstomas tiesiai į butelius ar po paskutinės filtracijos.
1.78 €
Sandėlyje turime
0
Prevencinė priemonė siekiant pašalinti nešvarumus, pavyzdžiui, insekticidų likučius arba nemalonias aromato ir skonio natas, kurias gali sukelti puvinys.
1.09 €
Sandėlyje turime
0
apsaugo nuo oksidacijos bei kartumo ir pašalina fenolio komponentus, kurie oksiduojasi. Tai išsaugo vyno ir vaisių gaivumą.
18.15 €
2-3 sav. užsakius prekes
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų

Vyno harmonizavimo priemonės, skirtos vyno skonio sutvirtinimui, kad rezultate gautųsi gerai subalansuotas vyno skonis.